Negabaritinių krovinių gabenimas yra sudėtingas logiškas procesas

dėl kurio reikalingas unikalus požiūris ir kuris skiriasi nuo standartinių krovinių gabenimo. Kiekvieno negabaritinio krovinio gabenimo atveju turi būti numatyti papildomi aspektai: kelio keliamoji galia, geležinkelių ir tiltų buvimas, elektros linijos, maršruto atstumas nuo apgyvendintų vietovių, faktinės oro sąlygos ir kt.

Metalinės konstrukcijos

Gabename visų tipų didelių metalų konstrukcijas. Parinksime transportą pagal techninius reikalavimus.
002-plastic

Įranga

Pervežame pramonės įrangą, statybine skonstrukcijas pramonės įranga, statybinėmis konstrukcijomis ir kitomis kompleksinėmis prekėmis. Vežame transformatorius ir elektrines, presus, mašinas ir profesionalia įrangą.
003-construction

Gelžbetonio gaminiai

Gabename didelės apimties gelžbetonio konstrukcijas. Betoninių prekių gabenimui naudojame įvairios paskirties bendros paskirties ir specializuotas puspriekabes.
crane-truck

Ratinė technika

Gabename didelės apimties derliaus nuėmimo ir žemės ūkio įrangą, statybos ir specialią įrangą – traktorius, kranus, ekskavatorius ir tt
007-turbine

Įvairūs rezervuarai ir vamzdžiai

Gabename didelių dydžių rezervuarus ir įvairios paskirties vamzdžius. Transportuojame specialiąją įrangą su pažemintomis puspriekabėmis.
008-wind-turbine-outlined-tool

Vėjo jėgainės

Gabename vėjo jėgaines, jų dalis. Mūsų parke yra specializuotų puspriekabių, žemų krautuvų, priekabų ir krautuvų įvairovė, siekiant užtikrinti saugų turbinos ir jos elementų transportavimą.

Ripada: Kas mes?

UAB „RIPADA“ – tai negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo įmonė. Savo veiklą pradėjome 2012 metais koncentruodamiesi į autotransporto pervežimą.
Tačiau mūsų profesionalios komandos patirties ir įdirbio dėka sukaupėme neįkainojamą patirtį, tapome lankstesni Klientams pasiūlydami naujas gabenimo paslaugas. Nuolat atnaujiname nuosavą transporto parką, todėl galime Jums užtikrinti kokybišką ir patikimą negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimą autotransportu Lietuvoje bei užsienyje.
0
Trucks
0
+
Projects Delivered
0
+
Industry Awards

Kodėl mes skirtingi

01.

Kokybė

Autoparkas prižiurimas nuolat, keičiamos vilkikų ir puskpriekabių detalės. Daug laiko skiriame technikai gerinti.

02.

Vientisumas

Ties kiekvieno projekto dirba visa mūsų komanda – nuo vadybininko iki vairuotojo, visi kartu rūpindamiesi krovinio saugumu bei pristatytmo laiku.

03.

Ekologiškumas

Naudojame EURO6 vilkikus su žemu išmetamujų dūmų lygiu, taip rūpindamiesi mūsų planetos oro kokybę ir kiekvieno jos gyventojo pasitenkinimu.

04.

Saugumas

Kiekvienas vilkikas yra stebimas GPS sistemos. Naudojame tik saugias ir stebimas stovėjimo aikšteles – taip užtikrindami 100% krovinio saugumą.

Galerija

Nemokama konsultacija

Jei turite kokių nors klausimų ar norite sužinoti transporto išlaidas, užpildykite formą dešinėje. Netrukus su jumis susisieks mūsų vadybininkas.

Konsultuotis

Naudojamos puspriekabės

open 3-axle semi-low loader, single extendable

open 3-axle semi-low loader, double extendable

open 4-axle semi-low loader, single extendable

open 2-axle low-loader, single extendable

Susisiekime!

Nekantriai laukiame pradėti projektą su Jumis!

Adresas

Klaipėdos g. 68, LT-68268

Marijampolė, Lietuva

Darbo valandos

Pm. – Kt. …… 09.00 – 17.00
Pt. 09.00 – 13.00

Telefonai

LT/RUS/PL: +370 620 60531
LT/RUS/ENG/DE: +370 677 63454

El. paštas

info(a)ripada.lt